Menu

Реєстрація та вхід в казино Золото Лото

Для основних послуг порталу слід використовувати реальні гроші, тому реєстрація Zolotoloto обов’язковою умовою. При заповненні анкет Користувач вказує свої особисті дані, які підтверджують його повноліття і відповідність іншим правилам. У той же час обліковий запис дозволить геймеру стежити за своїми успіхами, зберігати виграші будь-який необхідний час, заробляти персональні заохочення за активність і т. д.

Процес реєстрації займає мало часу і не вимагає особливих умінь. При заповненні форми потрібно тільки Пошта і пароль, а також слід поставити галочку в пункті про Угоду користувача. Також потрібно вибрати валюту. Після цього система зареєструє на офіційному сайті. Придуманий пароль при реєстрації і зазначена пошта дозволять здійснювати в Zolotoloto вхід з різних пристроїв. Тому ці дані не можна нікому розголошувати. Щоб вхід був надійно захищений, не слід користуватися автозбереження паролів, а саму захисну комбінацію бажано періодично міняти.

РЕЄСТРАЦІЯ РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація на сайті Золото Лото

У Золото Лото також передбачена авторизація через соціальні мережі. Для початку виберіть ту, в якій у вас аккаунт. Після входу на нього дозвольте клубу Zolotoloto доступ до своїх персональних даних.

За правилами в Zoloto Loto реєстрація відкрита лише повнолітнім і проводиться не більше одного разу. Створення дублюючих учеток вважається порушенням угоди користувача і призведе до блокування. Якщо доступ до аккаунту якимось чином був загублений, вирішити цю проблему слід через техпідтримку. Не рекомендується зберігати дані, щоб здійснювати в Золото Лото вхід, де-небудь, де їх може виявити сторонній.

ГРАТИ! ГРАТИ!

Коли реєстрація на сайті Zoloto Loto буде пройдена, потрібно заповнити персональні дані в профілі і після-підтвердити їх.